Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megyek kórházba egy hétre....

Megyek kórházba egy hétre. Lehet ott hajat szárítani meg normálisan rendben tartani magam, akárcsak itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves vagyok. Hamarosan fekszem be egy hétre a Heim Pál Gyermekkórház Endokrinológiai osztályára, a pajzsmirigyem miatt.

A kérdésem az lenne, hogy a kórházba vihetek magammal hajszárítót? Mert én minden reggel hajat mosok, zselézem a hajam, meg lakkozom. Nagyon piperkőc vagyok. nem bírom elviselni, ha kócos vagyok. Ha itthon vagyok hétvégén sem maradok mackóban, felöltözöm normális utcai ruhába.

Szóval megyek befeküdni és lenne pár kérdésem a kórházzal meg az ottani szabályokkal kapcsolatban.


-Az endokrinológia hányadik emeleten van?

-Normálisan rendben tartott kórház Heim Pál, vagy le van pukkanva?

-Hány fős szobák vannak?

-Rendesek a nővérek meg az orvosok?

-Ehető a kaja?

-Lehet sétálgatni az udvaron, esetleg kimenni a városba néha, persze csak a kórház környékére?

-Laptopot lehet vinni? Van ott WIFI?

-A szekrények zárhatóak?

-Lopás előfordulhat? Kell rá számítanom?


Köszönöm előre is a kedves válaszokat. :)



2017. febr. 26. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!