Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SZTK-ban, ha nincs a TB...

SZTK-ban, ha nincs a TB fizetve, akkor ellátnak?

Figyelt kérdés

A recepciós hölgyemény majdhogynem elküldött melegebb éghajlatra. Balesetire gondolok itt, egy mellkas röntgent szerettem volna sürgősen, mert sport közben erősen megütöttem mell alatt a bordámat, ami azóta szúr, fáj.

Nem ingyen szerettem volna természetesen, ilyen esetekben az ellátás után nem írnak esetleg csekket, amit utólag kell befizetnem?

Hogy működik?



2017. febr. 27. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem egyszer úgy is elláttak, hogy csak figyelmeztettek, hogy nincs fizetve egy hónapja.
2017. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nalunk ha fizetos jon mert nincs tb vagy kulfoldi allampolgar akkor amint kifizeti az osszeget mar meg is csinaljuk.
2017. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért hajtott el mert te kérted(!) sürgősen a röntgent, nem azt hogy vizsgáljanak meg és ha az orvos úgy látja hogy kell megcsinálják. Úgy vannak vele hogy ők nem étterem. A balesetiben azzal se bánnak túl kedvesen sokszor aki semmit nem kér vagy mond, hát még ha kéred.

Magánúton gyorsabb.

Egyébként ha indokolt akkor ellátnak, de ahhoz meg kell vizsgálni. Háziorvos beutalható sürgőssé pecséttel is.

2017. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!