Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van értelme elmenni orvoshoz...

Van értelme elmenni orvoshoz a kezemmel, zsibbadnak az ujjaim?

Figyelt kérdés
Pár napja tanórán volt ilyen bemutató,megbilincselést mutattak be meg kellett bilincselnünk egymást viszont egyik osztálytársamnak valahogy nem esett le hogy hátra van bilincselve a kezem,és kiemelte a lábam,hátraestem ráestem a kezemre,a bilincs annyira megszorította hogy nem éreztem a kezem amíg nem vettek le,a csuklóm nem tört el szerencsére,de azóta ha megérintem az egyik felét a csuklómnak érzékeny,és zsibbad 2 ujjam.

2017. márc. 18. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
KÖTELEZŐ elmenni, valami sérülés történhetett. Mindenképpen nézesd meg, nehogy maradandó károsodás legyen.
2017. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 papagenou ***** válasza:
megzúzódhatott esetleg. pihentesd, kenegesd, de ha nagyon rossz, akkor menj el vele. elvégre ingyen van az ellátás, csak időbe kerül :)
2017. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!