Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy 3d-s ultrahang centrum...

Kolibrixxx kérdése:

Van egy 3d-s ultrahang centrum, voltam náluk. Olyan leletet kaptam, konkrétan egy ép szervem sincs, ezután keresgéltem a neten és anno írtak erröl, egy illetőnek szinte szóról szóra az a lelete mint nekem. Van valakinek ez ügyben tapasztalata?

Figyelt kérdés
Van egy 3d-s ultrahang centrum, nem rég voltam náluk. Olyan leletet kaptam, konkrétan egy ép szervem sincs, ezután kutakodtam a neten és anno már írtak erröl, az egyik illetõnek szinte szóról szóra az a lelete mint nekem. Csak nagyon régi a fórum, ezért indítok újat. Ja és vizsgálat után valami csodaszert ajánlott ami persze mindenre jó. Ha valakinek ennyi tisztája, gyulladása, parazitája, nagy lépe zsíros mája, gyulladt nyirokcsomói stb vannak, azt véleményem szerint azonnal orvoshoz kellene küldeni, nem terméket ajánlani neki nem?

2017. márc. 25. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
No, csak nem a Vero Medical utódja?:D Nagy ívben elkerülendő. Szerencsére neked volt annyi eszed, hogy nem dőltél be, ezek a szemétládák öregeket szoktak behívni "ingyenes vizsgálatra", agyonijesztgetik őket, aztán rájuk sózzák a sz..rjaikat. Rég le kellett volna ültetni az egész bandát.
2017. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet. Ezeknek nincs különösebb nevük. Szerintem is átverés, de úgy látszik még senki nem jelentette fel õket. Mindenesetre elmegyek hozzáértõ orvoshoz és utána járok mi igaz a leletembõl.


Ja 15000 volt az állapotfelmérés és további szép összegekért adott volna olyan terméket, ami mindenre jó.

2017. márc. 25. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy csomó magánrendelő is így működik. Ez nem újdonság.
2017. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!