Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmentem vértadni és örökre...

Elmentem vértadni és örökre kizártak?

Figyelt kérdés
Adtam már máskor is vért, semmi bajom nem volt utána. Legutóbb kicsit szédültem, meg zsibbadtak az ujjaim. A vérnyomásom semmit sem változott, ami nagyon jó jel. Erre közölte a doktornő, hogy kizár örökre a véradásból. Úgy tudom, csak a betegségek meg fertőzések azok, amik álltal kizárhatnak örökre.

2017. márc. 27. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint hiv pozitív vagy!
2017. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezted meg az okát?

Egyébként ha találtak valamit, akkor arról tájékoztatni kell téged. De kérhetsz igazolást is a szűrés eredményéről. (mi innen kértünk anno a lombikhoz, mivel a véradókat ugye szűrik)

2017. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, rögtön a véradás után mondta ezt a doktornő, ezt is azért, mert rosszul voltam. Nem azért mert beteg vagyok
2017. márc. 27. 15:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert ugye ha valaki már egy picit is rosszul van véradás után, közli vele hogy ne adjon vért ha rosszul van.. Az már nem jutott el hozzá, hogy egy túlzsúfolt, levegőtlen teremben voltunk, és nem nyitottak ablakot, holott szóltak
2017. márc. 27. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos előfordulhat, pedig itt egyértelműen az orvos volt paraszt.

Nekem dolgozik rokonom vérellátóban. Sajnos az a tapasztalat, hogy donorvizsgáló orvosnak az megy el, aki sehova nem kell...

2017. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen mélységig nem ismerem a rendszert, de velem már megtörtént, hogy a kizárásom időtartama alatt (néhány nap volt hátra a 3 hónapból) simán feloldották a kizárást. (Korábban alacsony volt a haemoglobinszintem, azt megmérték, és mondták, hogy rendbe jött, adhatok.)

Szóval fél év után talán újra megpróbálhatnád, hátha a doktornő csak túllihegte a dolgot. Vagy legalább megkérdezheted, hogy akkor most mi az ábra.

2017. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!