Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van még valaki, aki fél a...

Van még valaki, aki fél a laborvizsgálattól?

Figyelt kérdés
Többször el lettem már küldve, de nem mentem egyikre sem. Jelenleg terheléses cukorra irányulóan kellene mennem.

2017. márc. 28. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen én is nagyon féltem, mostanában már nem. Igazából felesleges tőle félni. 2 perc az egész és olyan mint egy szúnyogcsípés.
2017. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
90%
Lehet, hogy cukorbeteg vagy, és nem mész el egy vérvételre. Elhiszem, hogy félsz tőle, de szerintem sokkal kevésbé ijesztő, mint a vakság, vagy stroke után félig bénán élni. Azt javaslom, inkább félj tőle közben egy kicsit, azt túléled, de a cukor meg fog ölni.
2017. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is féltem, aztán kiderült egy olyan betegség amivel 3havonta kellett járnom vérvételre, de örültem hogy kiderült és helyrehozták!

Inkább pár szúrás és pár mp kellemetlenség, de egészség!

2017. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azóta félek, amióta mindkét vénám fájt sokáig vérvétel után.
2017. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Remélem cukorbeteg nem vagyok. Igazából nem is vagyok kíváncsi rá.
2017. márc. 30. 19:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!