Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mellfeszülés HIÁNYA jelezhet...

Mellfeszülés HIÁNYA jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mióta menstruálok, a vérzés kezdete előtt egy héttel jelentkezett mellfeszülés, érzékenység. A napokban kellene megjönnie, de még mindig semmi... A barátommal sajnos előfordult megszakításos "védekezés". Az, hogy nincsen mellfeszülésem, jelentheti azt, hogy terhes vagyok, vagy ez más miatt is lehet?

Tesztet csak akkor szeretnék csinálni, ha el is marad a mensim.


Nagyon megköszönném a válasz(oka)t, mert eddig hiába keresgéltem, nem nagyon találtam erre megfelelő magyarázatot.



2017. márc. 30. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Parázol, ezért mindenbe belelátod. Menzesz szeszélyes dolog, stressz hatására is tud változni, hogy éppen hogyan jön meg. Ha ennyire félsz, inkább gumit használjatok. Kibírja a párod, ne legyen önző.
2017. márc. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem
2017. márc. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
A legtermékenyebb időszak közvetlenül menstruáció előtt és közben van. Ha közben, vagy épp a megjövetele előtt közösültetek, akkor valószínű, hogy állapotos vagy, az előváladék is tartalmaz spermákat.
2017. márc. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem se feszül mégis pozitív lett a tesztem.5 nap kimaradás után csináltam délután :)
2017. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell lepontozni egy hozzáértőt?
2017. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Persze, igazad van, első, a stressz is közrejátszhat, plusz most fel is vagyok fázva. De nekem akkor is furcsa, hogy egyaltalán nincsen mellfeszülésem, mikor mindig szokott lenni. :/


Az viszont nem úgy van, hogy ovuláció előtt és után (és persze közben) termékeny a legjobban az ember lánya? Pont azt szoktam hallani, hogy mensi előtt és közben van a legkisebb esélye a teherbe esésnek, persze akkor sem kizárt, de nem annyira esélyes.


Hát nem tudom, meglátjuk mi lesz, egyelőre nagyon izgulok. :(

Köszönöm mindenkinek a választ!:)

2017. márc. 30. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Menstruáció után van a legkisebb valószínűsége, hiszen a petesejt már felszívódott.

Közvetlenül menstruáció előtt szabadul ki a petesejt a tüszőből, ekkor már a méh területén elhelyezkedve készen vár a spermák befogadására. A vérzés fő feladata előkészíteni a méh nyálkahártyáját a megtermékenyült petesejt befogadására. Amennyiben nem történt fogamzás a petesejt 2-3 napon belül felszívódik, a vér pedig értelemszerűen a hüvelyen keresztül távozik.

2017. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Világos. Köszönöm! :)


Az előfordulhat, hogy a felfázástól vagy az arra szedett antibiotikumtól késhet a menstruáció?

2017. márc. 30. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Antibiotikum szedésénél nem jellemző, de felfázástól igen.
2017. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!