Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakbél műtét után mennyi...

Vakbél műtét után mennyi hálapénzt illik adni?

Figyelt kérdés
Sürgősségi műtét volt ügyeletesnél, de meg vagyok vele elégedve, így a varratszedésnél szeretnék valamennyit adni, de nem tudom mennyit szokás ilyenkor.

2017. ápr. 5. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Miért, nem kap fizetést?
2017. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5.000 vagy 10.000ft-t illik ha nagyon akarsz.
2017. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ti kapatjátok el az orvosokat, és ti dumáltok, hogy szr az egészségügy, mert mindenért fizetni kell.
2017. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit nem "szokás meg illik".

Ha tb alapon csinálták, akkor azt már ELŐRE kifizetted, HAVONTA, a fizetésedből.

Ha magánban, ott annyit, amennyi a számlán (!) szerepel.

2017. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Pontosan. Adjon neki a rossebb, van neki saját fizetése.
2017. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még átgondolom addig.
2017. ápr. 6. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egészségügyis vagyok és sebészeten dolgozom. Pontosan úgy gondolom ahogyan előttem leírták.

Ha mindenképpen meg szeretnéd köszönni, akkor vigyél ajándékcsomagot vagy sütit. Baromira fognak annak is örülni.

Jó lenne ha végre véget érne ez a hálapénzes rendszer. Aki fizetni akar az menjen magánba, mert ott tényleg az alapján kapja az orvos a fizetését.

2017. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!