Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Visszérműtét után mennyi a...

Visszérműtét után mennyi a felépülési idő?

Figyelt kérdés
Ha volt valakinek ilyenje, az privátban írhatna egyéb tapasztalatokat is, megköszönném.
2008. okt. 13. 17:33
 1/3 anonim válasza:

Szia. Nekem öt hete volt ilyen műtétem.

A kórházba egyik nap bementem, másnap műtöttek, gerincbe kaptam injekciót, a műtét nem volt semmi különös, mert előtte kaptam nyugtatót, aznap nem volt szabad felkelni, másnap kicserélték a kötést és járkálni kellett, ami nekem először elég nehéz volt, de aztán hamar belejöttem és már mehettem is haza. Itthon még hat hétig kell fáslizni, nem fáj a lábam, bár egy kicsi piros folt van az egyik kis vágásnál, ott jegelem.

Nekem kilenc vágás van, kicsik, még egyről nem esett le a var, szép. Az első hetekben véraláfutásos és lilás volt és kemény azon a vonalon ahol gondolom tolták be a csövet, de már szépen letisztult.

Olyan volt, mintha jól megrugdostak volna.

De egyébként nekem nem volt olyan nagy visszerem, de muszáj volt megműttetni, trombózisveszély miatt.

Apukámnak viszont olyan mértékű volt, hogy nagy, vastag erek voltak és mindig kemény. Ő sem és én sem bántam meg, hogy megműttettem.

ennyi jutott eszembe. ha van kérdésed, szívesen válaszolok.

2008. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Arról mondtak valamit, hogy marad-e nyoma a vágásoknak, és hogy később kiújulhat-e a visszeresség? Én még csak 19 éves vagyok...

2008. okt. 18. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hi. Valakinek mé biztos aktuális ez a kérdés :) Szóval a sebészem azt mondta erre, hogy fél év a teljes gyógyulás.
2012. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!