Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » ISOTRETINOIN-TEVA. Mik a...

ISOTRETINOIN-TEVA. Mik a tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés
Most írta fel a bőrgyógyász ( pattanások ellen ). Most nyár előtt nem lenne gáz elkezdeni szedni? Mert olyanokat is ír a tájékoztató, hogy fényérzékeny lehetek és stb. Ahogy olvasgattam a neten sokan írták, hogy jobb lett tőle, de az első napokban még több pattanás jön ki, szárad a bőr nagyon stb. Picit félek így elkezdeni.. 19/F

2017. ápr. 14. 11:57
 1/1 anonim válasza:

Azt javaslom nagyon gondold át, viszont, ha tényleg súlyos a helyzet akkor kezd el szedni mihamarabb (jobb viselni egy ideig a mellékhatást, mint évekig a hegeket!). Nem csak az első napokban, hanem az első két hónapban is több és csúnyább lesz, de ez ne tántorítson el. A száradás kb. 3-4 hét alatt jelentkezett nálam. Ez tűrhető, de a gyógyszer mennyiségtől függ a száradás mértéke is.


A nyaradat viszont mondhatni elfelejtheted. Persze ez szélsőségesen hangzik, de kb csak este 5-6 óra után szabadna kimenned a "napra" előtte csak akkor ha tényleg muszáj, és akkor is a legmagasabb faktorú fényvédővel amit kapni lehet. (és ez nem játék!) De mivel az élet este kezdődik nyáron így kibírható!


Segíteni tényleg segít, azonban sajnos nekem kezdenek visszatérni. Talán te ennyi idősen már alapból is a végét járod!? Így ismétlem talán kevesebb az esélye annak, hogy visszaváltozzon a dolog! De valakinek soha többet nem lesz gondja utána!


Most már gondolom érted, miért kezdtem azzal a mondandót, hogy gondold át.

2017. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!