Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy sima kórházban is lefognak...

Egy sima kórházban is lefognak egy beteget ha ellenkezik?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom te döntöd el hogy kéred e az ellátást vagy nem. Milyen esetben képesek kényszerrel kezelni? Ha kiskorú (akár már 15-17 éves) akkor is megtehetik? Ha igen hogyan, milyen betegség esetén? Olvastam erről korábban kérdést és a válaszokat is, de ott azt mondták megtehetik. Szerintem annyira nem érdekli őket, ha nem kell menjél. Még soha nem hallottam ilyen kikötözős, benyugtatózós műtétről Magyarországon. Maximum nagyon kicsi gyerekeknél. Nem hiszem hogy vesződnek azzal hogy húú fogjuk le, de nem tudom ti hogy tudjátok?

2017. ápr. 19. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját felelősségedre hazamehetsz. Ha zavart vagy, akkor "tartanak fogva".
2017. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs életveszély vagy nem áll fent tartós egészségkárosodás kockázata, akkor nem szoktak küzdeni.
2017. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha van? Végül is az ő baja.
2017. ápr. 19. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha beszámítható az illető nem tesznek semmit, csak megpróbàlják rábeszélni, de ennél többet nem is tehetnek. Ha viszont zavart, férre beszél stb. amiatt ellenkezik akkor igen, lefogják, benyugtatózzák stb. nem számít a szava mivel nem tudja mit beszél, ilyenkor kötelességük tenni a dolgukat.
2017. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!