Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epeműtétem lesz 3 napot...

Epeműtétem lesz 3 napot leszek bent. Mit vigyek magammal a kórházba?

Figyelt kérdés
Gyerekként voltam bent utoljára.Gőzöm sincs mit vigyek magammal.Veszprémben műtenek.35/l Minden segítséget köszönök.

2017. ápr. 23. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

papucs fürdéshez és normális járkáláshoz, köntös, hálóing(én ebből a 2 részes pizsamát javaslom), tisztálkodószerek(ha mosol hajat akkor hajszárító meg amit használsz hozzá), evőeszköz, törölköző, konyharuha, papírtörlő, zsepi, iratok, ruha amiben hazajössz, telefon és töltő, meg valami amivel szórakoztatod magad, iratok. Ha fogsz menstruálni akkor ahhoz kellékek.


Az ékszereket és egyéb nagyobb értékeket meg hagyd otthon. Semmi szükség nem lesz rá.


Más hirtelen nem jut eszembe.

2017. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha hallgatsz a jótanácsra, az okostelefonod/-jaid otthon hagyod. Inkább vigyél olvasni valót, képezd magad, tanulj vagy olvass és emellé a legbutább telefonod vidd!

A ruházaton kívül utána kellene érdeklődnöd, milyen a kórházi menü, hogy mit tudsz enni. Nem árt, ha van egy B-terved, ehhez meg valami tárolható élelmiszert és italt nem árt, ha előkészítesz.

2017. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hu ennyi mindent vinni kell? Te jó ég,még jó hogy megkérdeztem.Köszönöm a segítséget.Így még felmerült bennem egypár kérdés.Nekem csak egy telefonom van az is okos.Ellopják? Adnak valami szekrényszerűt ahova le lehet pakolni?Utazó táska jó erre a célra?
2017. ápr. 23. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg kell lennie értékmegőrzőnek.

Wc papírt meg ilyeneket kifelejtettem.


Pakolj úgy mintha elutaznál. A kórház nem hotel hiába hiszik sokan ezt. Nincs semmi ott és nem is tudnak adni. Ha rossz lesz a kaja még azt is vehetsz.

2017. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Evőeszközt, poharat is vigyél magaddal, fésű, fogmosó se maradjon otthon, ha szedsz naponta valamilyen gyógyszert, akkor azt is vidd magaddal. Zokni is hasznos lehet a papucshoz, vigyél rejtvény újságot, vagy valami olvasnivalót.
2017. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szenes43 ***** válasza:

Én sajnos mostanában elég sűrűn vendégeskedem ilyen intézményben. A lopás az kórház és szobafüggő. Hányan vagytok egy szobában? A többieket meglátogatók ismerősek e?

Mennyire figyeltek egymásra? Valaki mindig legyen bent a szobában és kérdezzen rá ha jön valaki hogy kihez tetszett jönni? Akkor ha szed valami gyógyszert azt vidd magaddal,ha valamire allergiás vagy azt mond meg a kaja a-b menü(cukrosok) de ugyanabból az alapanyagból készül.

A központi értékmegőrző jó dolog csak macerás. Egy-két kávéra hagyjál magadnál fém pénzt.

2017. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!