Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 22 honapos baba mr vizsgalat...

Tündi0212 kérdése:

22 honapos baba mr vizsgalat menete altatásban?

Figyelt kérdés
Kislanyomat 1 honap mulva kell vinni koponya mr vizsgálatra 1.szamu gyermek klinikára. Akiknek volt már ilyen kérem irják meg hogy történik mikor ihatnak utoljára milyen mikor felébred mennyi ideig kell korhazban maradni és eredmény mikor lesz stb..? Előre is köszönöm
2017. ápr. 24. 13:11
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem a Klinikát ha felhívod,részletes tájékoztatást fogsz kapni.
2017. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmondták hogy altatás előtt 5 óraval nem ihat meg hogy ha minden jo még az nap haza mehetünk 11:30 ra van idopontunk de szerintem nem pontosan akkor fogjak vinni késnek és akkor már nagyon keresni fogja az innivalojat:(((( az érdekelne mennyi ido mikor lesz eredmény lehet valahol nézni a gyereket
2017. ápr. 27. 19:50
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy téged beengednek-e, ezt is ott kell megkérdezni, de én mikor ilyen helyen dolgoztam, akkor senki sem lehetett bent. A lelet is sokféle, van ahol 1 hónapot is kell rá várni, van ahol 1-2 hét, ez is helyi szokás.
2017. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!