Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Transzneműektől kérdezem:...

Transzneműektől kérdezem: tudtok mondani nekem budapesti szakpszichológust, aki szakvéleményt tud adni?

Figyelt kérdés

Dr. Wéber Katalin állítólag már nem állít ki véleményt, a többiek, akiket találtam, pszichiáterek. Egy pszichiáterrel már felvettem a kapcsolatot, ő mondta, hogy előbb szakpszichológusi vélemény kell.

Ti kinél voltatok ezügyben?


2017. ápr. 25. 01:08
 1/3 anonim válasza:

Gondolom ha már itt tartasz az összes témába vágó oldalt végignézegetted. Érdeklődtél az ilyen jellegű csoportok tagjaitól, az adminoktól? Vannak vén rókák, akik eligazgatnak, vagy akik épp hasonló szituációban vannak, mint te.

Sajnálom, hogy csak ennyit tudtam, de azért remélem boldogulsz, sok sikert neked.:)

2017. máj. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, sokat kutakodtam már a témában.

Beléptem Facebookon is transz csoportba, ott is sok info van.

Közben találtam ingyenes dokikat, akik adnak véleményt, leírom a nevüket, hátha mások is keresik őket:

Dr. Fuchs Ágnes, pszichiáter

Dr. Lipárdy Krisztina, szakpszichológus

2017. júl. 10. 19:25
 3/3 anonim válasza:
Köszi h leirtad a neveket én is kerestem öket!
2017. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!