Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fizetnem kell majd a kórhazi...

Dávidoff91 kérdése:

Fizetnem kell majd a kórhazi kezelés utan? Többi lent.

Figyelt kérdés
Németországban dolgozom egy magyarországi cégnél. Kiküldetésben vagyok kint. Csütörtökön szív panasz miatt kórházba kerültem. Elvégeztek rajtam sok vizsgálatot kapok gyogyszereket stb.mint otthon. Az eu tb kártyán kívül nincs kiegészítő biztosításom a cegnél. Köszi a válaszokat előre is.

#Németország #Sűrgősségi ellátás
2017. ápr. 29. 18:27
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Úgy tudom, hogy csak sürgősségi ellátásra jó a kártya.
2017. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha az sürgősséginek számít,hogy az üzem orvos egy ekg után mentőt hívott itt a kórházban meg még szív katetert is csinaltak. Hétfőn lesz mri is. Remélem nem nekem számláznak.
2017. ápr. 29. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

a sima pucér eu-s kártya, amit otthon állitanak ki valoban csak surgossegire jo, es az orvos donti el, hogy mi szamit annak, igy eselyes, hogy szamazni fognak ami a nemeteknel eleg draga mulatsag tud lenni


[link]

2017. ápr. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az MRI-re biztosan fizetni kell majd, de ezt inkább meg kéne kérdezni, mert nagy összegek tudnak kijönni.
2017. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben.ezt előtte megkérdezem. Meg az összes többit is.
2017. ápr. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!