Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbéltükrözés után mennyi...

Vastagbéltükrözés után mennyi ideig fáj még a has?

Figyelt kérdés
Normális, hogy másnap még fáj? Lehetnek szövődményei? Előző nap élesen fájt egyes helyeken, aztán tompán. (Tehát ez az a tükrözés, amikor egy hosszú csövet vezetnek be a végbélen keresztül levegő befújásával és a végén van a kamera, ezért olyanok válaszát várom, akiknek van tapasztalata, vagy ismernek olyat, akinek van, a látatlanban vélemények sajnos nem hasznosak számomra.)

2017. máj. 6. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja, ez az irrigoszkopia
2017. máj. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%

Első ez tükrözés nem röntgen.

Nekem szerdán lesz, utána tudok tapasztalatot írni.

Remélem neked már elmúlt és nincs semmi gond.

2017. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 2x csinálták és teljesen különböző módon éltem meg.

Az első lazán ment, csak a bent maradt levegő miatt éreztem utána fájdalmat. A második már ki-be húzogatós kamera csavargatós volt egy tucat stáb előtt mert nem találták meg a polipjaimat. Na ezt még másnap is éreztem de lassan elmúlt. :-D

Most is kellene mennem controllra de folyton parázom, meg az előkészület hogy most tiszta lehet vagy sem stb.

2017. jún. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!