Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sárgás zöldes bőrfoltot a...

Sárgás zöldes bőrfoltot a karon okozhat epekő? Esetleg a többi tünetet is amit leírtam?

Figyelt kérdés

Néhány éve fedezték fel, hogy epeköves vagyok, de nem nagyon szerettem volna megműttetni. Panasz mentes voltam, nem voltak fájdalmaim, így úgy voltam vele kicsit még együtt élek vele, nem akartam az epehólyagomtól megválni.


Mai napig csak zsíros ételek esetén vannak szúrásaim, probléma az, hogy azóta kicsit sárgásabb a bőröm, és a legújabb tünet, két kis folt a karomon ilyen 1cm körüliek sárgás zöldes foltok mint ha ütés nyom lenne. De semmi nem történt velem, okozhatja az epekő a megemelkedett bilirubin szint szerintetek?


Péntek nem rendelt a háziorvosom, így holnap megyek ki, és konzultálok vele, de addig gondoltam megkérdezlek titeket.


Egyébként mostanság fejfájós vagyok, fáradékony, aluszékony és gyenge, egyelőre még nem találták meg az okát, de gondolom nem zárja ki a műtétet, hogy megcsinálhassák. Epekő súlyosabb esetben esetleg okozhat még ilyen tüneteket?


2017. máj. 7. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Az pedig inkább ütésből, nyomásból, azaz kisebb mechanikus traumából származó enyhe vérzés következtében lehet.
2017. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!