Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sebész? Epekő műtét előtt állok.

Sebész? Epekő műtét előtt állok.

Figyelt kérdés
Epekővem van 2 db. Így keresek egy jó sebészt,Budapesten.Remélem tudtok ajánlani. Nincs gondom a kövekkel, hasi ultrahangon voltam, mikor közölték, hogy van egy 1,5 cm, és egy 1,2 cm- s van. Kivetetném, de nem tudok orvost.Árakat ha tudtok, kérlek privátban írjátok meg. Köszönöm a segítséget.

2017. máj. 9. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet csak felreertettem a kerdest, de en ugy tudom hogy epekovesseg eseten az egesz epeholyagot eltavolitjak, nem pusztan a koveket.

Ilyen orvost nem ismerek aki csak kovet tavolitana el.

2017. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Jól tudod, csak nekem is úgy mondták az orvosok, és valahogy a köznyelvben is így használják, miközben teljes epét eltávolítják. Ha így tudnál valakit, megköszönném ha megírnád. :)
2017. máj. 10. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia túl vagy már a műtéten? Hogy vagy? Lett orvosod? Én is műtét előtt állok... :)
2017. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!