Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyertyát ettem. Meghalhatok tole?

3.14159265357989 kérdése:

Gyertyát ettem. Meghalhatok tole?

Figyelt kérdés

Eloszor is elnezest az ékezetek hianyaert, de telefonról vagyok es szeretnem gyorsan kiírni a kerdest, hatha sürgős orvosi ellátásra lenne szükségem.

A helyzet az, higy egy születésnapi bulin tartozkodom jelen pillanatban, ahol eletemben eloszor pillecukrot ettem, aminek rossz ize volt. Későn jottem ra hogy rafolyt a tortán levo gyertyabol a megolvadt viasz, tehat az egeszet nem tudtam kikopni mar. A kérdésem az lenne, hogy az elfogyasztott gyertyaviasz mennyiségtol lehet valami nagyobb bajom? Körülbelül egy átlagos kisujjkoromnyit sikerult lenyelnem, es ha szamit, akkor a viasz rózsaszínű volt. Koszonom szepen a válaszokat elore is!



2017. máj. 13. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, még tüneteid sem nemhogy halál. A viasz nem mérgező.
2017. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi!
2017. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha megmondod a nemed, súlyod, illetve az elfogyasztott mennyiséget grammra pontosan, akkor kiszámolható az elhalálozás esélye. (A képlet titkos, nálam van.)
2017. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak rá ne gyújts.
2017. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Köszönöm szépen a gyors reagálást, hamar megnyugodtam a válaszaitokat látva :D (ezért is köszönöm meg ilyen későn) Tényleg élek még, szóval igazatok is volt, ment a zöld kéz mindenkinek, és még egyszer köszönöm :D

Kedves #4, nem tudom hogy viccelődsz-e vagy sem, de szerintem az elfogyasztott viasz mennyisége nem haladja meg az egy grammot, a súlyomat pedig, mivel hölgy vagyok, nem árulnám el inkább :D

Kedves #5, hát nem tudom miért nem kellene rágyújtanom, de ne félj, nem fogok :D (soha életemben nem dohányoztam még, úgyhogy ez távol áll tőlem :D)

Még egyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

2017. máj. 15. 14:42
 7/7 Pemmencs válasza:
24%
Szia szerintem nagy veszélyben vagy a viaszboldódási ideje a gyomorban egy hónap szóval van pár napod míg bélrobbanásod lesz. Kitartás a jövőben.
2017. jún. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!