Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fiam beütötte hátát, kinek...

Fiam beütötte hátát, kinek volt hasonló tünetei?

Figyelt kérdés
Tegnap este ráesett egy fára. Ma szólt hogy akkor beszorult neki a levegő és hajnalban erre kelt. Egész nap nem volt gond, ma, este ismét beszorult neki és ülni nehezebben tudott. Más tünete nincs. Háta fájdogál és bal mellénél érzi hogy nyom de ne szúr. Köszönöm válaszokat előre is.

2017. máj. 13. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy röntgen.
2017. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, de jó, hogy itt megkérdezted, nehogy elmenjen orvoshoz!!! Tedd fel itt a kérdést, és várd a csodát!
2017. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves és a kevésbé kedves választ.

De tudom akinek ilyen a stílusa az saját magával nincs megelégedve. Sajnálom hogy így táplálja a lelkét és hogy ilyen hangulatban telik az estélye. Elég boldogtalan lehet.....


Azért írtam ki a kérdést mert nincs autóm hogy kórházba vagy ügyeletre menjek. Ha felhívom a kórházat tuti leráznak vagy ki sem jönnek. Tapasztalat... Több évig gondoztam beteg anyósom. Gondoltam előbb itt kérdezek.A kérdés mellé oda írtam hogy olyanok írjanak akinek volt hasonló.

2017. máj. 13. 22:59
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem előre kéne lehúzni a kórházat a korábbi rossz tapasztalataid alapján. Legyél felnőtt és hívd föl az ügyeletet.
2017. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Hát te aztán nagyon hülye vagy! Ki beszél itt arról, hogy kórházba kell mennie, meg ügyeletre???


Meg kell várni a hétfőt, háziorvos, azt csá!

Ezt az életképtelen majmot!

Te anya vagy?? Komolyan???

Itt kérdezed, utána meg még nagyobb marhaságot mondasz??


És nem estéLYE, hanem estéje!

Én boldog vagyok köszi, viszont aki ekkora marha, az ne merjen ilyen kijelentéseket tenni, mert egyrészt nem talált, tehát ismét csak marha, másrészt meg saját magát minősíti ezzel.

Ha nem jött le az első kommentem, akkor sajnállak.

Ezzel bekerültél a marhák táborába.

2017. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
valószínű kisebb zúzódás! De jobb lenne ha látná orvos.
2017. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Melyik a helyes írásmód: estéje vagy estélye?

Mindkét alak helyes. Az „estéje” az „este” főnév egyes szám harmadik személyű birtokos személyragos alakja, az „estélye” pedig az „estély” főnév egyes szám harmadik személyű birtokos személyragos alakja.

(MK)


Sajnálom hogy ennyire kibirultál.


Igen elviszem hétfőn mindenképp, ezt már le is beszéltem a házi orvossal.

A kérdés azért íródott hogy akinek volt hasonló az esetleg milyen hamar ment orvoshoz.

Megnéztem, se seb se zúzódás nyomát nem látok.

Köszönöm mindenkinek mégegyszer.

2017. máj. 14. 00:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te magad copyzod be, csak értelmezni nem tudod amit látsz. Ennyire hülye, idióta már tényleg nem lehetsz!!!


"az „estélye” pedig az „estély” főnév egyes szám harmadik személyű birtokos személyragos alakja.

(MK) "


Ez az estély-ből fakad, amikor valakinek az estélye (kvázi megrendezett estélye!). Komolyan mondom, hogy itt magyarázod a saját bizonyítványod, és közben még lejjebb süllyedsz! Hogy járhat ide ennyi idióta?????

2017. máj. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A kérdés azért íródott hogy akinek volt hasonló az esetleg milyen hamar ment orvoshoz. "


Nem mindegy?????? 1 év múlva bakker! 5 perc múlva! Na?!


Ha a többi kútba ugrik, te utánuk ugrasz???

Hogy lehet valaki ennyire életképtelen???? Mások válaszától teszed függővé a saját életed????


Nekem gyámság kell wazze! Szegény fiad... Milyen életképtelen lehet ő is!

2017. máj. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Míg én nyugodtan pihentem, addig te látom nem igazán.....

Sajnálom, hogy vannak emberek akik látatlanban ítélkeznek....

De legalább nem mentem le a szintre....

Ami nem tetszik bennem, azt javítsd ki magadban!

Szomorú hogy csak abba tudtál belekötni, hogy kell helyesen írni. Gondolod, hogy ettől én kevesebb vagyok? Tudsz bármit rólam...?

Feltettem egy kérdést és abban leled örömöd, hogy másokba belerúgj? Gratulálok .

Kívánom szívből legyen nyugodt, békés és szép életed!

2017. máj. 14. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!