Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek ez alapján érvénye...

Szerintetek ez alapján érvényes a TB-m?

Figyelt kérdés

Ellenőriztem, mert egy fél éve már hogy magamnak fizetem. Ezt külön be is jelentettem annak idején még a NAV-os munkatárs adott is nekem egy listát hogy szokták fizetni meg hova kell utalni minden hónapban a TB-re szánt összeget.


Ennek ellenére ugye semmi visszajelzést sosem kapok és kicsit ijesztő ezért utána akarok járni. Legutóbb idén Február elején voltam kórházban fülészeten, ott szóltak volna, ha nem érvényes a TB-m, igaz?


Az ügyfélkapun keresztül leellenőriztem de ott meg a legutolsó bejegyzés egy ilyen:


Van egy iylen bejegyzés eza legutóbbi:


JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI GYERMEKVÉDELMI KÖZPONT Kezdete: 20161010 és vége: 20161012


De utána nincs bejegyzés. Viszont fentebb egy névtelen, aminél csak dátum van 20160901-től de nincs végdátum. Bocsi hogy itt parázok csak uyge nem játék és én következetesen havonta fizetem amit kell mindig időben, nehogy elkallódjak a rendszerben aztán meg beüssön a baj. De ha nem fizetnék küldenének felszólítást is nem?


Köszi ha valaki tudna ebben segíteni hogy tisztán lássak!



2017. máj. 22. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Felszólítást nem kapsz, de ha orvosi vizsgálatra mész, neki pirosban van a TAJ számod ha gubanc van.
2017. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Pirosban lesz, ha nincs rendezve, viszont nem utasíthatnak el, ellátást meg kell kapnod, viszont figyelmeztetnek. Ha befizetted, akkor nincs gond, sokszor csak adminisztrációs hiba van, de ha felhívod őket, akkor tájékoztatnak.

Vagy itt ellenőrzöd magad:

[link]

2017. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es! A netes ellenőrzés amire utalsz jelszót kér. hova kell regisztrálni?
2017. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!