Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik a tapasztalatok a Bajcsy...

Mik a tapasztalatok a Bajcsy kórházról?

Figyelt kérdés
Oda készülök menni. Mire lehet számítani?

2017. máj. 24. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az épületek nem gyógyítanak. Az orvosok és a nővérek gyógyítanak. Minden kórházban vannak lelkes, jóindulatú, nagytudású orvosok, és sajnos vannak kétbalkezes kretének is.
2017. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Betegként készülsz oda?
2017. máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Unokám volt 1 hétig a kórházban, nagyon lelkiismeretes orvos kezelte.
2017. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen
2017. máj. 25. 09:08
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem sok negatív tapasztalatom van.

Anyámat többször is félrekezelték,illetve műhibákat vétettek,emiatt 5 év múlva meghalt.De tudod az a helyzet,hogy a legjobb,ha bízol az orvosodban.

2017. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A kardiológián voltam katéteres vizsgálaton, ami után azt mondták ezekkel az erekkel nem tudnak mit csinálni és műteni kell. Hazaengedtek mellkasi panaszokkal, hogy ez ezzel jár. 2 nap múlva infarktust kaptam és Debrecenben a klinikán minden további nélkül kitágították az ereimet. Meg voltak döbbenve, hogy a Bajcsy-ban ezt nem tették meg. Én nem javaslom senkinek, hogy oda menjen.
2017. szept. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két éve voltam fül, orr gégészeten fülfájdalommal. Az orvos, akinél voltam, rendkívül lelkiismeretes volt. Több vizsgálatot végzett rajtam, mindent megnézett, amit csak lehetett.


2017 szeptemberében voltam tüdőgyógyászaton. Na az siralmas volt... Két hétig tartó intenzív köhögéssel és mellkas fájdalommal mentem oda. Csináltak röntgent és légzésfunkciót. Egyikről sem született szakvélemény, majd néhány kérdés után kaptam egy bazierős antibiotikumot. Most, (értsd: tegnap) voltam egy másik kórház tüdőgyógyászatán, mert csak nem akart elmúlni a köhögésem. Megint néztek légzésfunkciót. Kiderült, hogy asztmás vagyok, de ami ijesztő a történetben, hogy szeptemberben rosszabb eredményeim voltak, mint most, és erről sem a tesztet végző nővér, sem az orvos nem szólt, vagy reagálta volna le... Szóval a Bajcsy tüdőgyógyászatát érdemes messzire elkerülni.


Sajnos januárban meg kellett tapasztania a családnak a Bajcsy intenzív részlegét is. Maximális tisztelem az ott dolgozóknak, minden tőlük telhetőt megtettek a családtagomért.

2018. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!