Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételnél jobb vagy bal...

Vérvételnél jobb vagy bal karból veszik a vért?

Figyelt kérdés

A jobb alkaromon vannak vágások, nem nagyon akarnám mutogatni miközben veszik a vért.

Szerintetek ha rögtön a bal karom adom oda, akkor az is jó?


2017. máj. 30. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom attól függ, hol találnak vénát. Nekem mind a kettőt végig szokták szurkálni, mire sikerül. De szerintem ha alapból a bal kezedet nyújtod, és találnak, akkor nem fognak tiltakozni.
2017. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En bal kezes vagyok es volt ahol megkerdeztek, hogy milyen kezes vagyok es direkt a masikbol vettek vert ugye, hogyha bedagad akkor ne a bal fajjon. De a legtobb helyen abbol vesznek, amelyik a noverkenek a kezere esik.
2017. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem eddig mindig megkérdezték, hogy melyik kezemből vegyenek, és abból vettek, amelyiket mondtam.
2017. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig abból vettek, amelyiket odanyújtottam. Mondjuk nekem jó a vènám mindkèt karomon.
2017. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem abból szoktak amelyik kézre esik és közelebb van az asztalhoz, de volt aki megkérdezte milyen kezes vagyok és az ellentétesből vettek és volt hogy nem találták jól a vénát így a másikból vették.

Nem nézik hogy mi van a kezeden, nem kérdezgetnek, a vérvételre figyelnek.

2017. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!