Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » APC-rezisztencia vizsgálat....

Pry kérdése:

APC-rezisztencia vizsgálat. Hol végzik el biztosan, vagy még inkább, ki az az orvos (kórház, név), aki biztosan elküld? Sajnos eddig nem jártam sikerrel.

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak debreceni címet ismerek:

Kenézy Gyula Kórház-Rendelőintézet Urológiai-Sebészeti Osztály Ambulanciája, Debrecen, Dorottya utca

Rendelési idő: csütörtök 13,00-15,00

A vizsgálat előjegyzés alapján történik. Időpontot személyesen, vagy telefonon /511-777/1103 mellék/ lehet kérni.A rendelést vezeti: Dr. Bógyi György adjunktus

2008. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HA lány vagy, mondd azt egy nőgyógyásznak, hogy tablettát szeretnél, és volt trombózis a családban. (Találj ki részleteket, kinek, stb.) Akkor tuti elküld. (Remélem.) Engem nem küldtek el (nem volt a családban trombózis, csak nekem ... :( ) és nagyon megszívtam a tablettával. UTÁNA elküldtek, (késő bánat) és persze h hajlamom van... :S
2008. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegeden Dr. Vezendy Klára haematológust lehet keresni ez ügyben.
2008. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. Az a helyzet h lány vagyok és tablettát szeretnék, mondtam több orvosnak is h ilyen vizsgálatra kéne mennem, erre ők meg azt h nem tudnak elküldeni.

És csak budapestiek érdekelnének. Kösz!

2008. okt. 16. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor magánorvost próbálj! Az hátha elintézi! Vag ymondom, menj egy olyanhoz, aki nem ismer Téged, és fülletsd azt, h családban már volt trombózis.
2008. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia,engem endokrinológus küldött el,mert pco-m van.megkérdezhetem milyen gyógyszer miatt kell neked,vagy mi bajunk van ez beigazolódik,mert nekem most mondták meg hogy az van!!!
2008. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom nem mindenki érti a kérdés lényegét (bár ebben az is benne van, hogy az oldalon szerencsére nem lehet értelmes mondatokat megfogalmazni). Tehát: a családban volt trombózis, van APC-rezisztencia is, előadtam az orvosoknak, ezután mondták azt h ők bizony nem tudnak elküldeni. Olyan orvost keresek aki képes erre. Fogamzásgátló miatt kéne. (És nem, nem csinálja meg mindegyik nőgyógyász, az eddigi 3 legalábbis kérés ellenére sem. Ja és az is szempont, hogy ne kelljen 5000-et fizetnem azért h rám nézzem)
2008. okt. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!