Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen nyugtatok kozul lehet...

Milyen nyugtatok kozul lehet valasztani?

Figyelt kérdés

Masodik agyhartya daganat mutet elott allok...3eve volt az elso,es akkor felirtak nekem xanaxot...nagyon nehez volt a felepules,sokat sirtam azt se tudtam hogy miert..le allitottam a xanaxot es probaltam nehezen de sikeresen vitaminokkal gyogyteakkal helyettesiteni...es most talaltam egy cikket amiben irjak hogy ezek pont a megvonas tunetei lehettek!Nem szeretnek megint annyit(7 honap)szenvedni...Lehet a korhazban gyengebb vagy NEM olyan nyugtatot kerni amihez ilyen gyorsan hozzaszokik a szervezet??

Vagy igy is ugyis ilyen nehez lett volna(lesz)a felepules??? :(



2017. jún. 8. 10:32
 1/9 Téékáá válasza:
Létezik mas összetételű nyugató, ezt a kezelő orvosoddal beszéld meg, mond el neki milyen volt előző alkalommal es h nem szeretnel úgy járni, biztos h fog segiteni, kitartást es jobbulást neked!
2017. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Minek kell egy agyhártya-műtéthez nyugtató?

"Masodik agyhartya daganat mutet elott allok..." - akkor valamit nagyon jelezni akar a szervezeted, amit nagyon nem akarsz tudomásul venni... Lehet, hogy ideje lenne leülni beszélgetni magaddal...

2017. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Téékáá válasza:

2. esnek irom

A daganatot nem mi választjuk, ha nem tudsz segiteni ilyen hunbuk szarokat ne halandzsázz beteg emberek kérdése alá.

Bocs az off-ért. De nem birom az ilyet.

2017. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2es kepzeld mar az elsonel is leultem beszelgetni magammal.... miééééért? De nem valaszolt......
2017. jún. 8. 11:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Es meg valamit..kepzeld az orvosoktol is megkerdeztem...es meg ok sem tudjak a valaszt..... :( :( :(
2017. jún. 8. 11:38
 6/9 A kérdező kommentje:

Kulonben pedig olvasd el rendesen a kerdest,nem a mutethez adjak a nyugtatot hanem a felepuleshez.....

Koszonom azoknak akik a kerdesemre probalnak valaszolni!!!

2017. jún. 8. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor felépüléshez minek kell, abban sincs több logika...


#3: "A daganatot nem mi választjuk, ha nem tudsz segiteni ilyen hunbuk szarokat ne halandzsázz" - miért, a daganatot nem a saját szervezetünk hozza létre? A gonosz daganatmanók csempészik oda éjjel?

2017. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kepzeld 3 eve sem magamnak irtam fel a nyugtatot hanem a dokik...

Soha nem kivanom neked,hogy ateld....bar ahogy irsz,gondolom te tudnad a miertjet.. En nem iszom alkoholt még mertekkel SEM!!!Nem dohanyzom,nem kavezom,amennyire az anyagi helyzetem engedi az etkezesre is figyelek.... Még a hely ahol elek is egeszseges hely....szeretem a gyogyteakat es vitaminokkal potolom amit maskepp nem tudok az etrendemmel bevinni!Boldog anyukaja egy 21honapos kisfiunak egy boldog hitre nevelo apukaval az oldalamon!Sajnos nem latom hol lenne a hiba amit meg kene talalnom...Ha esetleg a multban vagy a gyerekkoromban kene keresnem,sajnos a multat nem valtoztathatom meg......

2017. jún. 10. 10:36
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
"ahogy irsz,gondolom te tudnad a miertjet" - miért, hogy írok? Egyáltalán nem biztos, hogy tudnám a miértjét, néha tényleg nem könnyű. Nemrég volt egy csúnya, gennyes foggyökér-gyulladásom, és muszáj voltam beszedni az antibiotikumot (12 éve nem tettem ilyet), mert csak egyre rosszabb lett, és egyszerűen nem tudtam/tudok rájönni, mit jelez, mi az oka.
2017. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!