Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok általában betartják...

Az orvosok általában betartják a tioktartási esküjüket? (Tapasztalatok)

Figyelt kérdés
lehetőleg ne orvosok írjanak
2017. jún. 15. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat az en haziorvosom nem... konkretan a fel varos meg tudta tole ket heten belul, amikor egy eleg komoly problemam lett. Es tuti, hogy tole, mert tobben mondtak, hogy az orvos mondta, hogy jaaajj en milyen beteg vagyok... mit lehet evvel erdemben kezdeni egyebkent?
2017. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem!
2017. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam még információ kihordást orvosoktól, ellenben a hely sztk asszisztenseinek a szája, mint a kacsa p.csája... tovább rontja a helyzetet, hogy mindenki valakinek a valakije, így gyorsabban terjednek a hírek, mint a facebookon.


Mondjuk engem nem érdekel, bárkinek elmondom a méhnyakrákszűrésem eredményét vagy koleszterinszintemet, de értelemszerűen vannak betegségek, amiknél ez nagyon gáz.

2017. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom az, hogy igen.
2017. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Indirekt módon igen,lehet nem mindegyik.De simán elmondhatja otthon vagy máshol név nélkül,hogy milyen esettel találkozott,vagy milyen páciens ment a rendelőjéba.Pl.anyám egyik munkatársának a lánya abban az egészségházban dolgozott ahova jártam és ott volt egy férfi beteg,aki bement a rendelőbe,letolta a gatyáját és közölte a doktonővel,hogy fáj a nemi szerve(ezt drasztikusabb kifejezéssel) és a doktornő ezt elmesélte az édesapjának,aki ha elmesélte anyukámnak bárki másnak ugyanúgy elmesélte.Vagy fogorvosnál ez saját tapasztalatom volt előttem egy nő és a fogorvos kiakadt rajta,mert sürgősségi esetként jelnetkezett,idegcsillapitókon élt és mikor megkpat az injekciót,elkezdték fúrni a fogát leállitotta az orvost azzal,hogy neki elkell mennie,nincs ideje.És a doktornő ezt ecsetelgette a nővérrel,ha neki elmondta és előttem páciens előtt is, akkor ezt elmondhatja bárkinek.Persze itt nem esküt szeg meg,de ha valakinek elmond valamit előfordulhat,hogy más ismeri az adott pácienst és tovább adja az információt.
2017. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!