Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pajzsmirigy betegséggel mihez...

Pajzsmirigy betegséggel mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam vérvételen és a bilirubin szintem a maximálisan normális értéknek a ~háromszorosa volt.

Illetve diagnózis az pajzsmirigy betegség.


Pár éve rengetegszer (éveken keresztül) mentem vérvételekre meg ultrahangokra emiatt DE SENKI NEM CSINÁLT SEMMIT, tehát teljesen felesleges volt, semmi nem változott, mindenki ugyanazt hajtogatta mindenhol, mintha tudnám, hogy mit csináljak vele, vagy, hogy egyáltalán mi a hátránya ennek.


Most anyám megint elakar vinni ilyen hülyeségekre, de semmi kedvem kórházakba járni megint csak azért, hogy mindegyik orvos mondhassa, hogy "pajzsmirigy problémáid vannak, köszi, hogy eljöttél, mehetsz haza".


17/F


2017. jún. 19. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz kellene járnod. Kérj időpontot!
2017. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ehhez endokrinológus kell, lehetőleg normálisat kell keresni, tb-re nem mind csinál bármit is... TSH mennyi lett? T4? Minden más doki csak vállat tud vonni, mert nem illetékes. Azért érdemes ideje korán kezelni mert ha már tüneteket okoz akkor egyre nehezebb megfékezni azokat, olyankor már esélyes hogy maradnak a tünetek.
2017. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!