Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemi baleset kihez forduljak?

Üzemi baleset kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Üzemi balesetem volt március végén, és azóta nem kaptam semmiféle pénzt, bent voltam az oepnél azt mondták semmiféle táppénzes papír nem érkezett be a munkáltató által. Cég nem hajlandó elküldeni a kezdő papírjaimat az oephez, hogy kaphassam a baleseti táppénzemet. Kihez forduljak? Ki tud nekem ebben segíteni,hogy végre történjen már valami? Ügyvéd? Jogász?
2017. jún. 27. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ügyvéd. De abban biztosan, hogy mit kell tenned ebben az esetben, vagy hogyan tovább.
2017. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ingyenes jogi tanácsadás minden nagyobb városban van. (Kormányablak) Munkajogi kérdésben és panaszt tenni is segítenek.
2017. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak idején voltál orvosnál, és ott mondtad, hogy üzemi balesetről van szó? Megvannak az ezzel kapcsolatos papírjaid?
2017. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze
2017. jún. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!