Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegeden hol érdemes ingyenes,...

Szegeden hol érdemes ingyenes, első urológiai vizsgálatra elmenni?

Figyelt kérdés
Szeretném megnézetni magam, mivel még egyáltalán nem látott urológus, és panaszaim is vannak, amikről szeretnék szakembert megkérdezni. Amennyire tudom, képesek bizonyos helyeken tetemes összegeket elkérni az embertől (javarészt magánrendelők), nekem pedig nincs erre keretem, úgyhogy ingyenesen szeretném megjárni egy olyan helyen, ahol empatikusak, kedvesek, és nem bánnak lekezelően vagy hanyagul velem (ez utóbbit úgy értem, hogy figyelmesen meghallgatják, mi bajom van, és rendesen megvizsgálnak). Régi SZTK vagy Újklinika a Tisza-parton? Esetleg tudtok jobb helyet, ahol TB alapon megy az ellátás? Személyes tapasztalatok is jöhetnek. Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)

2017. jún. 30. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A MÁV rendelőben jók a körülmények és szerintem többségében jó orvosok is dolgoznak.

Amúgy a Gyógypalotában van maszek urológus, egyik ismerősöm szerint ott egy vizsgálatért nem kérnek olyan pofátlanul magas összeget, de én még nem jártam ott.

2017. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Én -férfiként- ezt ajánlanám, itt többször lelkiismeretesen kezeltek, műtöttek.

Hétfői nap, Dr. Szalay István, korrekt úriember.

2017. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!