Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Alacsony a B12 szintem,...

Alacsony a B12 szintem, honnan szerezhetnék injekciót ha az orvos nem ad?

Figyelt kérdés

135 pmol/l az ertekem, ami 3-mal van a hatarertek alatt. Az orvos szerint (aki nem a háziorvosom csak most helyettesit) ez csak egy pici hiany, de en naprol-napra rosszabbul erzem magam. Kulfoldi oldalakon olvastam, hogy ilyenkor mar mindenkeppen injekciot adnak be mert ez extrem alacsony :( Honnan szerezhetnek receptet vagy hova forduljak? A tabik sajnos nem annyira jok mert felszivodasi problemaim vannak, a nyelv alatt felszivodo pedig kicsit kesobb erkezik meg

Elore is koszonom!


2017. júl. 4. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Neked az agyaddal van bajod nem a b12 szinteddel. Keress egy pszichiátert mert elmebeteg vagy.
2017. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kifejtened? Koszonom!
2017. júl. 4. 20:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen orvossal szeretném beadatni, csak egy masikkal. Tudomasom szerintez mar eleg alacsony szint ahhoz, hogy injekcióval potoljak.
2017. júl. 4. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz a problémáddal és említsd meg neki azt is, hogy felszívódási problémák miatt nem tudnál szedni tablettát. Ha indokoltnak látja, akkor fog adni valami mást, de vitt anyagot senki nem fog neked beadni.
2017. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!