Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hepatitis B oltást be kell...

Hepatitis B oltást be kell adatnom iskolai gyakorlathoz, mik a teendők, van még pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Nem dolgozom ilyen területen ezért nekem senki sem intézi,sem az iskola,sem a mukahely, csak előírás,hogy mikorra a több hónapos laborgyakorlatom elkezdődik az egyik kórházban legyek beoltva Hepatitis B-re. Namost a nővér a körzeti orvosomnak se tudta megmondani mi a teendő amit furcsálok,szerinte az ANTSZ-től kell kérni. Én azt hittem hogy megrendelhető körzeti orvostól,mert a HPV oltásra nekem azt mondta hogy azt lehet patikából rendelni. Most akkor mit kell tennem? Nem tudok elmenni a körzeti orvoshoz most mert úgy rendel,másrészt meg el sem tudom érni. Mennyi idő lehet míg megérkezik a vakcina?

2017. júl. 12. 18:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Egy ANTSZ-es dolgozó azt mondta,hogy 3 vakcina kell,a 3-at fél év múlva adják csak, de az elsőnél már lehet dolgozni szerinte kórházban,de én laikus vagyok. Sőt még azt is olvastam,hogy aki mondjuk utazás miatt siettetné akár 1 hónapon belül is meg lehet kapni,de akkor 1 év múlva a 3 vakcina után kell még egy emlékeztető.
2017. júl. 12. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!