Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz kell fordulnom...

Milyen orvoshoz kell fordulnom ha a bőröm alatt dudort fedeztem fel?

Figyelt kérdés
A szemérem dombon van, egyre nagyobb és egyre jobban fáj.Anyukám azt mondta, hogy a nőgyógyász nem ilyensmivel foglalkozik, akkor hová mehetnék?
2017. júl. 13. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sebészet, meg fogják nyitni, mert valószínűleg gennyes. Holnap mindenképpen menj el, mert a hétvégi ügyeleten egész nap ott ülhetsz.
2017. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz. És valószínűleg majd sebészetre fog elküldeni. Gondolom, begyulladt a bőröd alatt valami és az okozott tályogot vagy valami ilyesmit.
2017. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapja nekem is volt egy dudor a bőröm alatt, ami hirtelen elég nagy lett és fájt is. Én lementem a házidokimhoz, az meg adott beutalót a sebészetre. Nekem gennyes csomó volt benne. A sebészeten kapásból felvágták, kitisztították. Szerintem az a legegyszerűbb, ha először a háziorvoshoz mész, ő valószínűleg pontosabban meg tudja mondani, hogy mit csinálj. Illetve ad beutalót, ami szintén előny.
2017. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyből menj a sebészetre, oda általában nem kell időpont, fogadnak azonnal is, és nem beutalóköteles.
2017. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2017. júl. 14. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!