Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan, aki orvosiról...

Van itt olyan, aki orvosiról ment ápolónak? Akár ismerősötök.

Figyelt kérdés
Mert én a SOTEre járok, most ápolástan gyakorlatom van, amit annyira imádok csinálni, viszont az orvosi olyan nehéz! Tudom én, hogy az én életem, meg hogy az ápolókat semmibe veszik, de ahol én vagyok, ott tok nem mennek ezek. És most teljesen elbizonytalanodtam. Eddig sem voltam biztos benne, hogy jó helyen vagyok, mert segíteni szeretnék, de hogy hogyan, azt nem tudom. Szerintetek?

2017. júl. 18. 16:23
 1/1 anonim válasza:
Hát nem ugyanaz, de én gyógyszerészetről megyek védőnőire szintén sotén. Leginkább azért, mert nehéz a szak. Kellett idő nekem is míg átrágtam magam a dolgon. Hogy ki veszi semmibe őket az relatív, a betegek biztos nem, inkább a kormány a nevetséges fizetéssel :)
2017. aug. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!