Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

KB 2 napja a jobb kezem remeg és irányíthatatlanok az ujjaim, nem egyfojtában és nem olyan erősen, ha nyukton vagyok akkor is egyfolytában remegtetem(nem direkt )a bal tenyeremen meg egy ideg állandóan remeg mitől lehet ez?menjek vele dokihoz?valami tanács??


Köszönöm a válaszokat :)


18/F



2017. júl. 20. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok mindentől remeghet a kéz. Stressz, sok kávé, kialvatlanság, stb. Szerintem nem veszélyes, de kérdezd meg dokitól, és akkor megnyugszol.
2017. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg Lyme-kór, Babéziózis, Bartonella-fertőzés, idegrendszeri probléma, gerincprobléma stb. Tanuljuk már meg, az orvoslás nem annyiból áll, hogy stressz, alváshiány, frontok, kávé. Nem lehet mindent ezekre fogni. El kell menni orvoshoz, majd ő elvégzi a szükséges vizsgálatokat, ha kell, elküld szakrendelésre. Mennyi Lyme-kóros tudna mesélni, hogy amit például egy egyszerű tünetnek hitt, a mögött egy komoly Borellia fertőzés állt. Nem riogatni akarok, de ha bajunk van, akkor orvoshoz forduljunk. És az is igaz, attól, hogy valakinek a lábujja fáj, még lehet a gond az agynál.
2017. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!