Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A diákmunkánál kérnek tüdőszűr...

A diákmunkánál kérnek tüdőszűrésről papírt. Milyen orvoshoz vagy kihez kell elmenni? és egyből meg szokták csinálni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
veszel egy egészségügyi kiskönyvet a papírboltban. Aztán elmész a hozzád legközelebbi tüdőgondozóba ha ingyenesen akarsz csináltatni kérsz beutalót háziorvostól, ha nem, akkor 1700 forint , elmész az egészségügyi kiskönyveddel, leadod a papírt, hívnak, megcsinálják, kb 1 hét múlva van eredmény majd érte mész a leletért a könyvedbe fogják beleírni hogy negatív vag pozitív lelet
2017. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőszűrő állomáson. Bár nem tudom te hol élsz, és hogy ott hogy megy, de ha a kórházba kérsz a recepción időpontot tüdőszűrőre akkor fognak adni. Viszont számíts költségekre, mert nem ingyen csinálják. Tavaly nekem 1200 forint volt, idén már 2000.
2017. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 hét? És munkahelyen nem nagy gond szerintetek ha megyek melózni, de utólag lesz meg? nagy gond szokott ebből lenni?
2017. júl. 22. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt gond belőle hogy később lett
2017. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és tudtak is róla, hogy neked nem volt akkor?
2017. júl. 22. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol kell tüdőszűrési papír.Nálunk a kórhàzba lehet tüdőszűrésre menni,hàziorvos ad beutalót, csak úgy ingyenes.


A munkahelyemre nem kell diákmunásoknak sem ilyen papír.Az élelmiszer boltban dolgozoknak kell.



De amikor diákmunkara mész akkor eleve elkúldenek a munkahely üzemorvosához.

2017. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Röviden nem minden helyre kell ilyen papír.Jelentkezz munkàra ès majd ott fog kiderülni mi kell ès milyen orvoshoz küldenek el
2017. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok. Tesztagyarban dolgozom es most kellett iden tudoszuro papir diakmunkara es ha nekem nem lett volna meg munka elott nem mehettem volna. Veszelyes enelkul elmenni. Nyilvan az anyagok miatt kerik .
2017. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!