Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Semmelweis Egyetem I. Sz....

Semmelweis Egyetem I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Budapest, Bókay János u.53-54,1083 Mettől meddig lehet látogatni?

Figyelt kérdés

A páromnak be kell feküdnie ebbe a kórházba gasztroenterológiára viszont telefonja elromlott, igy nem tud értesíteni mikor mehetnék be hozzá.

Nagyon fontos lenne nekem megtudnom minél hamarabb mivel már holnap befektetik és mellette szeretnék lenni.



2017. júl. 25. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Manapság nincsen a kórházakban kijelölt látogatási idő, bármikor be lehet menni.
2017. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában a kórházakban reggel 8-9-től este 7-8-ig lehet látogatni, kivéve amikor vizit van. Ha bemész délelőtt a párodhoz, akkor vagy megkérdezed a portán, vagy a nővérektől, de valószínű, hogy ki is lesz írva.
2017. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyermekgyógyászatra kell befeküdnie

(felnőttként)?

2017. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!