Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészség ügyben szeretnék...

Egészség ügyben szeretnék elhelyezkedni Mit javasoltok? 18/F

Figyelt kérdés
Szeretek az embereken segiteni de ugy sajnos nem tanulok hogy egy orvosi egyetemet elvegezzek

2017. júl. 25. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Még lehetsz ápoló, mentős is. Egy fősuli vagy okj szükséges hozzá.
2017. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

de az ápolók föleg lanyok gyerek osztalyon gondolkoztam de ott az apolok 100%a lany

a mentős szakhoz eleg erős gyomor kell mert vannak durva balesetek azt nem biztos birnam

2017. júl. 25. 20:29
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha erre csak most jöttél rá, hajts rá a tanulásra.
2017. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nem csak gyerek osztály van. Nyugi, vannak bőven férfi ápolók is, sokszor még hasznosabbak is, mint a nők, ha például egy beteget emelgetni kell. Amúgy meg nem értem, hogy egy fiúnak mi nem tetszik abban, hogy nők veszik körbe munka közben :D
2017. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

De persze gyerekosztályon is lehetsz ápoló, ha ez az álmod.

A mentősök pedig szerintem egy idő után megtanulnak felülemelkedni az érzéseken, amiket a durva sérülések látványa vált ki belőlük, és inkább a mentésre koncentrálnak.

2017. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha mar valaszthatok inkabb egy babat rakok tisztaba furdetek stb mint egy idos embert
2017. júl. 25. 22:19
 7/19 anonim ***** válasza:

Amikor kórházban voltam gipszelni a lábamat csak férfi ápolók tologattak a kerekesszékben.

Nyugodtan menj el ápolónak, nem az a lényeg hogy ki milyen nemű hanem hogy szakszerűen végezze a munkáját és legyen jó arc :D

Gyerekosztályon a gyerekek tuti örülnének egy ápolóbácsinak, legalábbis én tuti körberajonganám ha gyerek lennék :D

Sok sikert!

2017. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszi csak en meg nem lattam fiu apolot gyerek osztalyon meg plane de meg nem kezdtem el a tanulast dear felek a verveteltol es a branul szurastol
2017. júl. 25. 23:22
 9/19 A kérdező kommentje:
Es am %ban hogy lehetne ki fejezni az apolok hany % a ferfi es mennyi no most elso sorban a gyerek osztalyra gondolok
2017. júl. 26. 07:48
 10/19 szenes43 ***** válasza:
Legyen az a mércéd hogy lemered e vágni a csirkét a vasárnapi ebédhez vagy sem. Azért annyira gyámoltalan mentős vagy ápoló nincs hogy egy vért nem tud levenni vagy egy kanült beszúrni. A kis ápolótanuló lányok minden reggel mennek vércukrot mérni és böknek.
2017. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!