Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pedagógus pályán a az orvosi...

Pedagógus pályán a az orvosi alkalmassági során tényleg kérhetnek vér és széklet mintát?

Figyelt kérdés
Pedagógus állásba vettek fel és azt mondták hogy az eü alkalmasságihoz kell tüdőszűrő (ami rendben is van) meg vér és székletminta. Ez utóbbi kettőt teljesen nem értem. Úgy érzem hogy a vér eredményemhez abszolút semmi közük (nem drogozok és nem vagyok HIV fertőzött se), a széklet mintát meg egyenesen nevetségesnek tartom, nem is értem mit nézhetnek benne? Ez tényleg így megy?
2017. júl. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
igen. vagy is széklet az tuti. én takarítok játszóházba és kellett székletminta. bakerológia volt. nézték szalmonellára, campilobacterra meg egy 3. fajtára.
2017. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Remélem, nem leszel pedagógus.
2017. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is kicsit furcsán állsz hozzá.
2017. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!