Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Teafaolajat belelegeztem (nem...

Teafaolajat belelegeztem (nem szandekosan) kesobb eszrevettem, hogy faj a fejem es szedelgek ha mozgatom, tegnap este ota semmit nem enyhult, sot. Mi a teendo?

Figyelt kérdés
Gondolom megmergezett valahogy.

2017. júl. 26. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjél sétálni a levegőre.
2017. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmit nem er, nagyon erosen szedulok ,kb mintha lazad lenne csak nincs hanyinger erzet.
2017. júl. 26. 18:01
 3/3 IQNuQ válasza:
A teafaolajtól semmi bajod nem lesz.... Valami más lehet a szédülés oka, de a teafaolajat nagyon sokan pl köhögésre úgy használják, hogy csepegtetnek a tenyerükbe és tölcsért formálva a kezükből azon keresztül lélegeznek mélyeket mert tisztítja a légutakat, gomba/baktérium/vírus ölő... Szóval nem attól vagy rosszul
2017. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!