Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi pénzt illik adni az...

Mennyi pénzt illik adni az orvosnak anyajegy eltávolításért?

Figyelt kérdés
Egy budai kórházban vettek le rólam 2 db anyajegyet, plasztikai sebész végezte. Hivatalosan TB-re ment a dolog, de úgy hallottam illik adni azért valamennyit az orvosnak. Viszont fogalmam sincs mennyit, most voltam először életemben kórházban, nem tudom hogy működnek ezek a dolgok. Még nem tudom milyen lett az eredmény, 1 hét múlva megyek varratszedésre, akkor adnám oda a pénzt.

2017. aug. 3. 17:03
 1/3 anonim válasza:
Én pár évvel ezelőtt egy szemölcs eltávolításáért 5000 Ft-t adtam. Szerintem te is adhatsz ennyit de max. 10.000Ft-ot adnék érte.
2017. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 5 vágásért (4 anyajegy +egy újbóli kimetszés) akartam adni 20 ezret, de nem fogadta el.
2017. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SEMENNYIT! A hálapénz rendszer sose fog megszűnni, míg a kedves betegek ezt a rendszert támogatják azzal, hogy fizetnek az orvosnak..
2017. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!