Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A szívkatéterezésben mennyien...

A szívkatéterezésben mennyien szoktak belehalni?

Figyelt kérdés

A minden 1000. ember belehal statisztika mennyire hiteles? Anyukámnak holnap lenne a vizsgálat, mivel az 1. terheléses vizsgálatnál átment, viszont a 2.-nál megfájdult a mellkasa, így az orvos felírta neki ezt a vizsgálatot.


A szívinfarktusa Decemberben történt. Nem akarom elveszíteni, nem tudom mi lenne a jó döntés, én még csak egy kib*sz***t gyerek vagyok, hogy dönthetnék ha nincs jó válasz? Ha van valami baja, de nem csinálják meg a vizsgálatot, akkor abba is belehalhat, de ha nincs viszont a vizsgálatban hal bele, akkor ugyanott vagyok, csak akkor lehet, hogy több évtizedeket veszítettünk el emiatt a hülye döntés miatt.


MI AZ ISTENÉRT VAN, HOGY AZ 21. SZÁZADBAN BELEHALNAK A K**VA VIZSGÁLATOKBAN? MIÉRT?


Én meg itt írok könnyes szemekkel mint valami idóta, istenem miért kell ilyenekkel is súlytani? Segítsetek kérlek...



2017. aug. 7. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe nem szokta belehalni!
2017. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyogodj meg, nem a szívkatéter veszélyes, hanem az a betegség, aminek a pontos feltérképezésére használják, kidugítják majd a beszűkült ereket a szívében és nem lesznek mellkasi fájdalmai terhelésre.
2017. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__6343871..


Ebben a kérdésben a 2. válaszolónak pont az anyukája halt bele! Mivan ha még élne 20-30 évig de emiatt fog meghalni?

2017. aug. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!