Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik a feltételei a petevezeték...

Mik a feltételei a petevezeték elkötésnek/elvágásnak jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ismerősöm megcsináltatta és azt mondta, hogy már nem kell 3 gyerek, betöltött 35 év, viszont fizetős (Mo). Megkérdeztem egy nőgyógyászt, aki pont az ellenkezőjét mondta: 2 gyerek, 35 év, és ingyenes + egy év kötelező gondolkodási idő van az igénylés után. Valaki nyilván hazudik.. Mi az igazság? És milyen egyéb végleges módszerek elérhetők ma Mo-on/Európán belül?
2017. aug. 15. 20:34
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Egyiknek sem. 40 év vagy 3 gyerek. És fizetős. Viszont egészségügyi indokkal a fenti kritériumok nélkül is, csak olyan orvos kell, aki ad róla papírt.
2017. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehat csak egy korrupt orvos kell hozza. Az ismerosom es en is 33 evesek vagyunk, 2-2 gyerekkel, s a nogyogyasz, akit megkerdeztem, megcsinalta volna nekem is,(egy ev utan).

Erdekes, 2-3 eve, mikor a vedonot kerdeztem, masok voltak a feltetelek (vagy o is a levegobe beszelt).

Miert valtoztatgatjak folyton?

Bar nekem inkabb az a gyanum, hogy ez csak penz es ugyesseg kerdese, mint kb barmi magyar egeszsegugyben..

2017. aug. 16. 10:16
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
2006-ig volt egy relatíve szigorú, de a mostaninál engedékenyebb szabályozás. Aztán 2014-ig minden nagykorú szabadon elvégeztethette megkötések nélkül, majd 2014. márciusban szigorodott újra, minden eddiginél jobban. Hogy miért, azt nem tudom, de valószínűnek tartom, hogy politikai okai vannak. (keresztény állam, csökkenő születésszám stb.)
2017. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!