Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Örs vezér tere 23. ban az...

Örs vezér tere 23. ban az sztk fogorvosról valakinek vélemény, nem ismerek csak 1 dokit, aki inkább kontár? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem szeretném megnevezni a dokim. De elég letudós, július óta "szenved" velem, állandóan távol van, 2 hetekre 1 hónapra rá ad időpontot. A szentkirályiba voltam először onnan mentem hozzá, elmondták mit csináljon velem, azonban ő hozzá kezdet egy másik fogamhoz, utána megint egy másikhoz, ami fájt elsőre azt csak múlt héten tömte be.. hétfőre fél arcom feldagadt, kiszedte a tömést, kitisztította, kedden betömte (tegnap). Éjszaka felébredtem úgy fájt mintha ideg lenne benne, napközbe is fájt, most is jegeltem 1 órán keresztül és fáj, 4. doboz antibiotikumot írták fel.. ma is vissza mentem másik dokihoz, mert az enyém nincs, ő azt mondta menjek vissza jövő héten ha fáj.


Lehet ott átjelentkezni másik dokihoz indokolt esetben? Átvesznek?

Illetve kit ajánlotok? Ki az aki tényleg meghallgat, és normális is?


Ki az akiről rosszat hallottatok esetleg??


Tudom, hogy a magándoki lenne a legjobb, de fiatal vagyok albérletben, örülök, hogy hónap végére kijövök. Nem fér bele a keretembe a magán doki, én meg remegek más és félek eszméletlenül, az állandó fájdalomcsillapítótól rettegek h bajom lesz, hullik a hajam, alszok és izomgyenge vagyok. És rengeteg rossz fogam van, amit rendbe kéne tenni és nem haladunk!



2017. szept. 20. 19:22
 1/1 A kérdező kommentje:
[link] ők a dokik. :)
2017. szept. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!