Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ausztriában hogy működik ez...

Ausztriában hogy működik ez nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 hetes kismama vagyok, és két hete viszket a csiklóm. Ma voltam nőgyógyásznál. Nem igazán tudok még németülbeszélni, mégis minden bátorságom összeszedve, gátlásaim leküzdve szóltam neki, ám nem nézett meg, csak hasi ultrahangon a babát. Semmi vitamint nem javasolt eddig, hogy szednem kellene. Pl. vasat, mert az első terhességemnél itthon felírták. Az a kérdésem lényegében, hogy esetleg nem a háziorvossal kellene ilyenekről beszélni itt kint, vagy a nőgyógyász is ír fel gyógyszert amikor kell? Lehet hülyén hangzik, mert szerintem is, de nem értem igazából hogy megy ez Ausztriában. Sőt vesznek vért kérnek vizelet mintát, de eredményeket sem kapok készhez. Ha valaki tudja kérem magyarázza ezt el nekem!!! Köszönöm

2017. szept. 28. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ausztriában szültem kétszer. Külön terhesvitamint nekem sem javasoltak. Vaskapszulát kaptam, amiben folsav is volt, meg calcium pezsgőtablettát meg magnézium granulátumot kaptam. Az én dokim minden vizsgálatot úgy kezd, hogy vizeletmintát kér. A kórházi vizsgálatnál is bejelentjezéskor adják az edényt, és produkálod a mintát. Ha nincs semmi baj, nem szólnak semmit. A vérvétel eredményèt nekem beragasztotta a doki a mutter-kind- passba. A kórházban nem kaptam papírt a vérvétel eredményéről. De ha gáz van, úgyis szólnak.
2017. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valahogy el kellene neki magyarázni, hogy nem a baba miatt mentél hozzá, hanem más intim problémád van, mert ha jól értem, azt nem kezelte...
2017. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!