Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig „érvényesek”...

Meddig „érvényesek” a leletek?

Figyelt kérdés

Műtétre várok, az altatóorvosnál április 13-án voltam! Május 6-ra voltam ki írva műtétre, de lemondták, hogy valami közbe jött a dokinak! Azóta nem hívtak, ha mi keressük őket, akkor leráznak, hogy majd jelentkeznek.

Április 13. előtt készültek a vizsgálatok, tehát több mint egy hónapja!

Ők erre figyelnek, hogy érvényesek-e még, vagy most azzal küldenek el, hogy újak kellenek? :-(


2010. máj. 28. 08:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagy labor volt, hasultrahang, alsóvégtag ultrahang, MRSA, mellkas röntgen, EKG.
2010. máj. 28. 08:25
 2/3 anonim ***** válasza:
1 hónapnál nem régebbi labor leleteket szoktak elfogadni
2010. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a sotén voltam műtéten télen, ott is állandóan ezt csinálták. nekem szerencsém volt, mert én otthon vártam a napolgatást, de sokan voltak, akik a kórházban minden nap úgy feküdtek le, hogy holnap, holnap után műtik őket, aztán mégsem :(((
2010. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!