Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Idősebb korban mandula műtét?...

Idősebb korban mandula műtét? Kivetetni vagy nem? 62/N

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 2. 09:30
 1/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
Szép. Bár azon kívül, hogy nagy, nem tűnik különösebben betegnek. Nekem 17 évesen vették ki, mert góccá alakult, folyamatosan gyulladásban volt és más gyulladásokat okozott a szervezetben - pl. ínhüvelygyulladást, kötőhártyagyulladást és még egy ronda csalánkiütéssel is kórházba kerültem a műtét előtt.
2017. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ritkán gyullad be,csak az zavar,hogy ilyen hatalmasak,majdnem elzárják a torkom.Az orvos azt mondta, nem indokolt kivenni.Én legszivesebben kivetetném.
2017. okt. 4. 07:03
 3/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
Ha nem alakul góccá és alkalmanként ilyen, akkor viszont balgaság eltávolítani, nem véletlenül van a mandula, fontos része lenne az immunrendszernek, "érdekes" lenne pont megöregedés előtt kivenni, ha egyébként jól működik.
2017. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!