Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha mar valahol be vagyok...

Ha mar valahol be vagyok jelenkezve akkor másik városban mar nem mehetek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem tudtam megfogalmazni a kerdest, úgyhogy bocsánat.

A helyzet az, hogy egy vidéki városban laknak a szüleim, tavalyig en is veluk laktam, de egyetem miatt Pestre költöztem. Háziorvoshoz meg mindig vidékre járok. A kérdésem a következő, ha en elmegyek es bejelentkezem Pesten sztk-ba, akkor ugyanúgy járhatok Pestre es vidékre is orvoshoz vagy ez hogy működik?

Nőgyógyászat érdekelne egyébként, mert a szüleimmel osszekaptunk a fogamzásgátló szedesen (masfel hónapja szedem), de szerintük szünetet kell tartanom, viszont en szeretnem kikérni orvos véleményét is, azonban itt vidéken nem tudok a nőgyógyászhoz elmenni, mert az iskola miatt nem tudok leutazni hétköznap, ezért Pesten szeretnek időpontot kérni, de ugye ahoz elobb be kell jelentkeznem. Erre a kérdésre szeretnek választ kapni, hogy mit csinaljak, hogy megtudjam oldani. Megkerdezhettem volna ezt a szuleimtol is, de szerintük csak hagyjam abba es kesz, nincs következménye amugy is most kellett volna ujra rákszűrésre mennem (letelt az egy év).

Köszönöm előre is a valaszokat, remelem azert valamennyire érthetően irtam le, bocsánat de nem értek ezekhez a dolgokhoz meg annyira, itthon pedig most egyáltalán nem segítenek :)

19/L



2017. okt. 5. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg én sem tudom hogy megy ez pontosan .Nem szeretnék a pénztàrcàdba turkálni ,de nincs lehetőség magán orvoshoz menni ? Hamarabb van időpont is . Ott nem kérdezik hogy hol laksz . De lehet ,ha sztk úton mész ott sem ,csak a TAJ kártya kell.Talàn lesz aki többet tud mint én .
2017. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha sürgős eset volna, köteles volba ellátni az orvos, de ez szerjntem nem annak minősül.

Internet.

Keress rá az orvosodra és hívd fel.

Szerintem ezt telefonon is megkérdezheted tőle.

2017. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a tanulás helyén van lakcímkártya szerint bejelentett tartózkodási helyed, akkor a tartózkodási hely szerint illetékes rendelőben csak időpontot kell kérned, és fogadnak.
2017. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül ugy döntöttem, hogy majd a vidéki rendelőbe megyek inkabb, sokkal kevesebben vannak es valószínűbb, hogy sorra is kerülök, majd megpróbálom valahogy megoldani, hogy egyik hétköznap délelőtt betudjak menni :) Csak a szüleim nagyon ellenzik, de ez van
2017. okt. 6. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!