Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha elmegyek házi orvoshoz és...

Ha elmegyek házi orvoshoz és kéres gluténérzékenységi tesztet, akkor az ingyenes (vérvizsgálat, szövettani vizsgálat, meg ilyenek)?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 20:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"kérek"
2017. okt. 6. 20:38
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha fizeti a táppénzt a munkáltató utánad és be vagy jelentve akkor igen..
2017. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van ad beutalót. Itt nem szokás mert drága a vizsgálat ,be kell menni először gasztro orvoshoz. Úgy értem nem neked drága ,hanem a Tb-nek.
2017. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Diák vagyok még. :D
2017. okt. 6. 21:52
 5/15 A kérdező kommentje:
De sima vérvizsgálattal (mikor vért adok le, és megnézik pl.: a koleszterin szintet, ezzel együtt azt is megtudják nézni, hogy van-e valamilyen ételallergiám, és ha pozitív, akkor lehet hogy beutalnak simán.)
2017. okt. 6. 21:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindegy az attól van Tb neked is jár az ellátás. Azt írtam ami itt nálunk megy ,a háziorvos eldönti mire ad beutalót vagy mire nem . De ő egy debil mindegy . Természetesen ingyenes ,csak lehet előtte elküld speciális gasztro orvoshoz ,de lehet rögtön ad beutalót. Te ismered miféle :-)
2017. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk nem akartam mélyen belemenni a témába ,de van mikor a vérvétel nem mutatja ki . Kell a gyomortükrözés .
2017. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vékonybél szövetminta és széklet minta kell inkább? Mivel tudtommal a gyomorhoz, semmi köze nincsen. A vékonybél fala kezd el elhalni a cöliákia során. (Autoimmun)
2017. okt. 6. 22:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, de szerinted a vékonybeledből hogyan vesznek mintát?

Elárulom: gyomortükrözés során.

2017. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bőrmintavitelezés van? Mivel hallottam, hogy van ilyen általános ételallergia vizsgálat is (szójától kezdve komplett sok mindent megnéznek)
2017. okt. 7. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!