Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Országos Klinikai Idegtudomány...

Országos Klinikai Idegtudományi Intézet Gyermek Idegsebészeti Osztályáról mi a tapasztalat? Maradhatok a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Műtétre fekszik be a fiam hétfőn. Nem szeretném magára hagyni. Van lehetőség arra, hogy mellette legyek végig? Térítés ellenében esetleg? Kérlek írjon aki tud valamit az osztályról!

2017. okt. 7. 17:28
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha -esetekig mást is érdekel a dolog: mi már túl vagyunk a kórházon. Van lehetőség mellette maradni, de keveseknek. Én nem hivatalosan maradhattam, ellátást nem kaptam. Elvileg 8:30-tol lehet mellette lenni este amíg el nem alszik. Van csendes pihenő, 1-3ig, akkor is ki kell jönni. Viziteken se lehet bent lenni. Elektromos ajtó van, nincs ki-be mászkálás, csak ha a nővérek beengednek... Csak a két szülő mehet be. Ha valakit érdekel más részlet is, szívesén válaszolok.
2017. nov. 5. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!