Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lyme-ra milyen antibiotikumot...

Lyme-ra milyen antibiotikumot kaptál?

Figyelt kérdés

3 éves kislányomnak 2 héttel egy kullancs csípés után megjelentek a lyme jellegzetes foltjai. Az orvos azt mondta, ha nem múlik el a hétvégén (mert mondjuk adja isten csak pókcsípés) gyulladáscsökkentőktől, akkor antibiotikumot kap.

Most azt olvastam egy szakértő oldalán, hogy a rosszul kiválasztott antib. káros lehet.

Honnan tudjam, hogy jót ír-e fel a dokink?

Akinek volt már lyme-a, annak mit írt fel az orvosa? Használt?

Minden konstruktív választ előre köszönök!!!


2010. máj. 29. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha az orvosra bízod és nem az ideírogató esetleg hozzá sem igazán értő emberekre hallgatsz. Általában nem olyan hülyék az orvosok, hogy egy ilyen dolgot elszúrjanak.
2010. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább az orvosra hallgass ilyen fontos dologban mint holmi internetes agytágító oldalakon.Sok helyen sok félét írhatnak.nem mellesleg lyme-ra csaknem százféle antibiotikumot írnak fel hanem olyat ami arra jó.
2010. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!